[Informator] Parkingi

Przestrzeń przeznaczona na miejsca postojowe dla samochodów osobowych jest ograniczona. Studenci oraz doktoranci mogą się jednak ubiegać o dostęp do miejsc postojowych zlokalizowanych na terenie Kampusu Nieszawska. Zgłoszenie należy wysłać za pomocą serwisu WWW (http://ekd.put.poznan.pl) po zalogowaniu się za pomocą uczelnianego loginu oraz hasła.

Na terenie Kampusu Piotrowo (przy budynku CDWTCH) zostały udostępnione miejsca postojowe dla studentów, doktorantów oraz pracowników PP. Dostęp jest automatycznie przyznawany dla każdej aktywnej legitymacji studenta lub doktoranta Politechniki Poznańskiej. Dodatkowo, wyposażony w system zliczania wolnych miejsc postojowych, zapewni bieżącą informację o ich zajętości za pomocą elektronicznej tablicy LED, zamontowanej przed szlabanem wjazdowym. Aktualnie ruchem steruje wyznaczony pracownik ochrony.

Osoby z orzeczeniem niepełnosprawności ruchowej, które poruszają się lub są dowożone specjalnie przystosowanym do tego celów pojazdem, mogą ubiegać się o dostęp do miejsc postojowych na terenie Uczelni. Zgłoszenia rozpatruje pełnomocnik Rektora ds. osób niepełnosprawnych dr hab. inż. Marek Zabłocki.

Brak możliwości komentowania.