III KKUSELS – 13.02.2015 r.

Czas leci nieubłaganie i chcemy czy nie, postęp pcha świat naprzód niczym naturalna ewolucja (tylko trochę szybciej). Szybkość i liczba tych zmian może powodować, że niektóre bardzo istotne fakty znikną z pola naszej uwagi. Warto więc na chwile się zatrzymać (najlepiej w Poznaniu) by posłuchać jakie zmiany w przeciągu 3 lat zaszły w dziedzinach związanych z Elektroniczną Legitymacją Studencką. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników poprzednich naszych konferencji jak również osoby, które pragną zaznajomić się z tematem lub poszerzyć swoją wiedzę, na III Krajową konferencje użytkowników Elektronicznej Legitymacji Studenckiej, która odbędzie się w Poznaniu w dn. 13.02.2015 r. w Politechnice Poznańskiej (Centrum Wykładowe – Kampus Piotrowo).

3 Komentarze

1. Super konferencja się zapowiada, muszę przyjechać!

2. Ciekawe tematy, postaram się was odwiedzić, pozdrawiam.

3. Obecność ma się rozumieć obowiązkowa 😉

Brak możliwości komentowania